Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

spokojena mamina - hračky pro vaše děti

8. 3. 2011 0:10

doporučuji http://www.hrackostroj.cz

Andrea Průchová - PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

12. 1. 2011 8:31

Přejeme naší krásné školce mnoho úspěchů a ještě více spokojených dětiček a jejich rodičů, dědečků a babiček...

Pavlína Štyndlová - Poděkování z farmy Kozodoj

19. 10. 2010 21:09

Milé děti, vážení rodiče, ochotné paní učitelky. Chtěli bychom poděkovat všem ochotným a pilným sběračům jablíček i pečiva za ochotu a Váš čas. Vaše pilné ruce potěšily naše zvířátka a ta měla boule za ušima, jak jim vše chutnalo. Poctivě jsme rozdělili dobroty od Vás mezi koně, kravičky, ovečky, prasátka, oslíky, kozy a lamy.
Jmenem všech zvířátek i naším Vám velice děkujeme.
Opět Vás, milé děti, za nějakou dobu na naší farmě rádi přivítáme, aby jste se mohly dozvědět co je mezi zvířátky nového.
Za farmu Kozodoj Pavlína Štyndlová

petr - co se mi nelíbí

28. 6. 2010 20:15

Nelíbí se mi když společně něco ve školce vytvoříme ale bohužel, jsou zde na Březové osůbky, kteří naší práci a snahu ničí a likvidují, když máme na Březové tak zvanou policii, tak by se mohla o víkendech zaměřit na obchůzky v okolí školky.

Radka Bobková - Poděkování

17. 6. 2010 10:43

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu mateřské školy za to s jakou láskou a nasazením se věnují našim dětem. Prostředí, akce a přístup k dětem, vše je na jedničku. Jsem moc ráda, že obě mé dcery tuto školku navštěvovaly. Budou mít pěkné vzpomínky na dobu zde strávenou.

Děkujeme Vám


Petr Čako - Poděkování

2. 3. 2010 19:46

Chtěli bychom také poděkovat celému kolektivu za to jak se starají o naše malé ratolesti a hlavně za jejich trpělivost a obětavost.

Petr Čako - Chvála vašim estrankam

2. 3. 2010 19:42

Dobrý den, s velkým zájmem sledujeme internetové stránky mateřské školky. Je to prima a jsme rádi že i touto cestou můžeme získat několik fotografií naší Aničky Čakové, děkujeme moc.

Andrea Škivrová - Poděkování

25. 2. 2010 17:42

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu mateřské školky za to, jak se věnuje dětem, s jakou péčí pro ně připravuje program a vytváří podmínky pro to, aby se děti do školky těšily každý den.

P.S. Nápad vytvořit webové stránky byl skvělý!

Eduard a Anna Škivrovi - Náš vnouček Adámek ve Vaší školce

6. 2. 2010 14:25

Dobrý den, s velkým zájmem sledujeme internetové stránky mateřské školky .Máme radost a jsme potěšeni, když v obrazové galerii máme možnost vidět našeho vnoučka Adámka Škivru.
Děkujeme Vám

E+A Škivrovi z Hroznětína