Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simona Wahlichová - Školanda

6. 6. 2011 15:05

Hezké prožití školandy hodně pozdravů krásně si to užijte také Vám závidím. Ahoj Simča w.

Míša Knířová - Školanda

6. 6. 2011 14:38

Krásný deštivý pozdrav z knihovny Vám všem posílá Míša. Moc vám závidím. Ahoj a užijte si to!

Vendula Hoffmanová - školanda

6. 6. 2011 14:07

I já se připojuji s poděkováním za fotečky ze školandy, určitě potěší, a co si budem povídat, i uklidní všechny rodiče :-) Mně vyloudily úsměv na tváři. Tak ať se ty mraky vyprší dnes, aby jste si všichni zbytek školandy užili bez sušení oblečení a v pohodě. Ochránkyním našich ratolestí přeji pevné nervy a dětem posílám moc pozdravů a pusinek - za všechny rodiče děkuji.

Blanka Čtvrtečková - Školanda

6. 6. 2011 13:23

Zdravím všechny děti a paní učitelky na školandu a zároveň děkuji za hezké fotky.Dnes na Březové prší,tak doufám,že k Vám to nedorazí a užijete si slunečné dny.Paním učitelkám přeji pevné nervy a vše v pohodě,jelikož vím,co je to mít na školandě"pytel blešek".Dětem posílám štípanou pusinku.

Lenka Fialová - Školanda

6. 6. 2011 10:44

Všechny děti i pani učitelky moc zdravím a děkuji za krásné fotečky. Je vidět, že si to tam užíváte. Posílám hlavně hodně sluníčka (i když tady ho právě teď moc není).

Andrea Škivrová - Školanda

6. 6. 2011 9:50

Zdravím na školandu, snad budete mít pěkné počasí bez deště a doufám, že děti budou hodné a paní učitelky to ve zdraví přežijí!
P.S. Od pána, co chová na Mariánské ovce, jsme měli info, že jste v pořádku dorazili.

Andrea Průchová - Zahradní slavnost ke dni dětí

5. 6. 2011 20:43

Děkujeme za krásné odpoledne věnované především dětem. Oslava neměla chybu, myslím, že k tomu přispělo i krásné "objednané" počasí. Na své si přišli určitě i rodiče, protože o děti bylo do poslední chvilky velmi dobře postatráno. Ještě jednou velké díky a do budoucna spoustu dalších podobných oslav.

Jitka Hornerová - Re: Zahradní slavnost ke dni dětí

6. 6. 2011 1:03

Samozřejmně jsme rádi, že Zahradní slavnost byla příjemným odpolednem nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Vždycky nás potěší kladná odezva z ad rodičů. je to pro nás zpětná vazba, že naše úsilí má smysl. Jitka H :-))

Jitka Hornerová - Pozdrav ze školandy

5. 6. 2011 21:52

Ahoj všichni, zdravíme ze školandy. Dnešní den proběhl docela v poho, akorát Eliška chviličku smutnila, ale už venku byla jako obvykle vzorná pomocnice. Teď už jsou všichni v pelechu. Ještě se sem tam ozve dupot, šeptání a smích. Ještě před chvílí jsem slyšela: Holky? Milujete nás všechny?" Tak i vám přejeme krásnou noc bez dětí. Jitka :-)

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:55

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:54

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Andrea Škivrová - Zahradní slavnost

4. 6. 2011 13:22

Velké poděkování všem, kdo se podíleli na organizaci zahradní slavnosti ke Dni dětí. Moc se povedla a dětem se líbila. Byla super!!!!

Volfová - Pochvala za dobrou práci

16. 5. 2011 14:38

musím moc pochválit Vaše internetové stránky!!!Přestože už jsem důchodkyně a děti u Vás nemám,ale ráda se dívám na stánky města Březové,pracovala jsem ve školní jídelně téměř 30 let,a prohlížím si stránky školy a tak jsem zjistila,že i u Vás se tomu někdo opravdu věnuje.Chválím moc!!!Ještě aby si to prohlížely i rodiče,je tady pro ně mnoho zajímavostí.E.Volfová

Jitka Honerová - Re: Pochvala za dobrou práci

23. 5. 2011 19:46

Moc nás těší slova chvály. Snažíme se být aktuální. Budeme se i nadále snažit, aby takových pochval bylo více. Jitka Hornerová

spokojena mamina - hračky pro vaše děti

8. 3. 2011 0:10

doporučuji http://www.hrackostroj.cz

Andrea Průchová - PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

12. 1. 2011 8:31

Přejeme naší krásné školce mnoho úspěchů a ještě více spokojených dětiček a jejich rodičů, dědečků a babiček...

Pavlína Štyndlová - Poděkování z farmy Kozodoj

19. 10. 2010 21:09

Milé děti, vážení rodiče, ochotné paní učitelky. Chtěli bychom poděkovat všem ochotným a pilným sběračům jablíček i pečiva za ochotu a Váš čas. Vaše pilné ruce potěšily naše zvířátka a ta měla boule za ušima, jak jim vše chutnalo. Poctivě jsme rozdělili dobroty od Vás mezi koně, kravičky, ovečky, prasátka, oslíky, kozy a lamy.
Jmenem všech zvířátek i naším Vám velice děkujeme.
Opět Vás, milé děti, za nějakou dobu na naší farmě rádi přivítáme, aby jste se mohly dozvědět co je mezi zvířátky nového.
Za farmu Kozodoj Pavlína Štyndlová

petr - co se mi nelíbí

28. 6. 2010 20:15

Nelíbí se mi když společně něco ve školce vytvoříme ale bohužel, jsou zde na Březové osůbky, kteří naší práci a snahu ničí a likvidují, když máme na Březové tak zvanou policii, tak by se mohla o víkendech zaměřit na obchůzky v okolí školky.

Radka Bobková - Poděkování

17. 6. 2010 10:43

Chtěla bych poděkovat celému kolektivu mateřské školy za to s jakou láskou a nasazením se věnují našim dětem. Prostředí, akce a přístup k dětem, vše je na jedničku. Jsem moc ráda, že obě mé dcery tuto školku navštěvovaly. Budou mít pěkné vzpomínky na dobu zde strávenou.

Děkujeme Vám


Petr Čako - Poděkování

2. 3. 2010 19:46

Chtěli bychom také poděkovat celému kolektivu za to jak se starají o naše malé ratolesti a hlavně za jejich trpělivost a obětavost.