Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka H. :-) - Pozdrav ze ŠP

6. 6. 2011 20:09

Posíláme druhý pozdrav ze školandy. Dnes jsme se probudili do azurového rána bez mráčků. Pohráli jsme si v lese a těšili se na odpoledne, kdy jsme měli naplánovaný výlet k ovečkám. Odpoledne nás překvapila bouřka, tak si děti vybarvily motýlky na svá trička. Odpoledne jsme vytáhli pláštěnky a holinky a teď už zase děti běhají po hřišti a nebe je skoro bez mraků. Jinak všechny děti jsou moc šikovné a troufám si říct, že se jim tady líbí a jsou spokojené. Moc dobře baští- většina má vymetené talíře. K obědu jsme měli kuřecí řízek a k večeři špagety mňam, mňam. Andulka je úplně v pohodě - žádné slzy, Theresie - jídlo ok. Takže rodičové žádný strach všichni jsme v pohodě. Jitka :-))

Jana Polcarová - Školanda

6. 6. 2011 19:57

Ahojky všem dětičkám....aj učitelkám, samozřejmě....fotky jsou krásné, už se těším na další. Doufám, že ta naše treperenda jí...mějte se fajn.

Milánek Fiala - školanda

6. 6. 2011 19:48

Ahoj bráško, Marečku posílám ti pozdrav a maminka ti posílá velkou pusu.

Pavča Horáková - Školanda

6. 6. 2011 18:27

Ahojky všichni na školičce,KOukáme na krásné fotky, které se vám moc povedli.Elišce kelišce Horákoví posíláme velkou Pusinku ROdina Horákova + Teta Květa.:))

Pavlína Horáková - Školanda

6. 6. 2011 17:50

Ahojky všichni na školičce,KOukáme na krásné fotky, které se vám moc povedli.Elišce kelišce Horákoví posílá ROdina Horákova + Teta Květa.:))*

Gabriela Eisenmann - školanda

6. 6. 2011 16:12

Ahoj všichni,hezký i když deštivý pozdrav z Březové posílají Gábina a Beny.Fotky moc potěšily, ale stejně jsme v noci nespali.Všem pusu a Andulce největší,papa

Simona Wahlichová - Školanda

6. 6. 2011 15:05

Hezké prožití školandy hodně pozdravů krásně si to užijte také Vám závidím. Ahoj Simča w.

Míša Knířová - Školanda

6. 6. 2011 14:38

Krásný deštivý pozdrav z knihovny Vám všem posílá Míša. Moc vám závidím. Ahoj a užijte si to!

Vendula Hoffmanová - školanda

6. 6. 2011 14:07

I já se připojuji s poděkováním za fotečky ze školandy, určitě potěší, a co si budem povídat, i uklidní všechny rodiče :-) Mně vyloudily úsměv na tváři. Tak ať se ty mraky vyprší dnes, aby jste si všichni zbytek školandy užili bez sušení oblečení a v pohodě. Ochránkyním našich ratolestí přeji pevné nervy a dětem posílám moc pozdravů a pusinek - za všechny rodiče děkuji.

Blanka Čtvrtečková - Školanda

6. 6. 2011 13:23

Zdravím všechny děti a paní učitelky na školandu a zároveň děkuji za hezké fotky.Dnes na Březové prší,tak doufám,že k Vám to nedorazí a užijete si slunečné dny.Paním učitelkám přeji pevné nervy a vše v pohodě,jelikož vím,co je to mít na školandě"pytel blešek".Dětem posílám štípanou pusinku.

Lenka Fialová - Školanda

6. 6. 2011 10:44

Všechny děti i pani učitelky moc zdravím a děkuji za krásné fotečky. Je vidět, že si to tam užíváte. Posílám hlavně hodně sluníčka (i když tady ho právě teď moc není).

Andrea Škivrová - Školanda

6. 6. 2011 9:50

Zdravím na školandu, snad budete mít pěkné počasí bez deště a doufám, že děti budou hodné a paní učitelky to ve zdraví přežijí!
P.S. Od pána, co chová na Mariánské ovce, jsme měli info, že jste v pořádku dorazili.

Andrea Průchová - Zahradní slavnost ke dni dětí

5. 6. 2011 20:43

Děkujeme za krásné odpoledne věnované především dětem. Oslava neměla chybu, myslím, že k tomu přispělo i krásné "objednané" počasí. Na své si přišli určitě i rodiče, protože o děti bylo do poslední chvilky velmi dobře postatráno. Ještě jednou velké díky a do budoucna spoustu dalších podobných oslav.

Jitka Hornerová - Re: Zahradní slavnost ke dni dětí

6. 6. 2011 1:03

Samozřejmně jsme rádi, že Zahradní slavnost byla příjemným odpolednem nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Vždycky nás potěší kladná odezva z ad rodičů. je to pro nás zpětná vazba, že naše úsilí má smysl. Jitka H :-))

Jitka Hornerová - Pozdrav ze školandy

5. 6. 2011 21:52

Ahoj všichni, zdravíme ze školandy. Dnešní den proběhl docela v poho, akorát Eliška chviličku smutnila, ale už venku byla jako obvykle vzorná pomocnice. Teď už jsou všichni v pelechu. Ještě se sem tam ozve dupot, šeptání a smích. Ještě před chvílí jsem slyšela: Holky? Milujete nás všechny?" Tak i vám přejeme krásnou noc bez dětí. Jitka :-)

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:55

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:54

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Andrea Škivrová - Zahradní slavnost

4. 6. 2011 13:22

Velké poděkování všem, kdo se podíleli na organizaci zahradní slavnosti ke Dni dětí. Moc se povedla a dětem se líbila. Byla super!!!!

Volfová - Pochvala za dobrou práci

16. 5. 2011 14:38

musím moc pochválit Vaše internetové stránky!!!Přestože už jsem důchodkyně a děti u Vás nemám,ale ráda se dívám na stánky města Březové,pracovala jsem ve školní jídelně téměř 30 let,a prohlížím si stránky školy a tak jsem zjistila,že i u Vás se tomu někdo opravdu věnuje.Chválím moc!!!Ještě aby si to prohlížely i rodiče,je tady pro ně mnoho zajímavostí.E.Volfová

Jitka Honerová - Re: Pochvala za dobrou práci

23. 5. 2011 19:46

Moc nás těší slova chvály. Snažíme se být aktuální. Budeme se i nadále snažit, aby takových pochval bylo více. Jitka Hornerová