Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lenka Fialová - pozdrav na školandu

6. 6. 2011 20:42

Tak taky jeden večerní pozdrav na školandu pro p.učitelky, "adoptivní maminky"našich dětiček. Děkujeme za to, že ty naši andílkové mají na tvářičkách samé úsměvy. Je to krásné uklidnění pro nás tady. Díky moc a užívejte snad sluníčkové dny bez slziček.

Jitka H. :-) - Pozdrav ze ŠP

6. 6. 2011 20:09

Posíláme druhý pozdrav ze školandy. Dnes jsme se probudili do azurového rána bez mráčků. Pohráli jsme si v lese a těšili se na odpoledne, kdy jsme měli naplánovaný výlet k ovečkám. Odpoledne nás překvapila bouřka, tak si děti vybarvily motýlky na svá trička. Odpoledne jsme vytáhli pláštěnky a holinky a teď už zase děti běhají po hřišti a nebe je skoro bez mraků. Jinak všechny děti jsou moc šikovné a troufám si říct, že se jim tady líbí a jsou spokojené. Moc dobře baští- většina má vymetené talíře. K obědu jsme měli kuřecí řízek a k večeři špagety mňam, mňam. Andulka je úplně v pohodě - žádné slzy, Theresie - jídlo ok. Takže rodičové žádný strach všichni jsme v pohodě. Jitka :-))

Jana Polcarová - Školanda

6. 6. 2011 19:57

Ahojky všem dětičkám....aj učitelkám, samozřejmě....fotky jsou krásné, už se těším na další. Doufám, že ta naše treperenda jí...mějte se fajn.

Milánek Fiala - školanda

6. 6. 2011 19:48

Ahoj bráško, Marečku posílám ti pozdrav a maminka ti posílá velkou pusu.

Pavča Horáková - Školanda

6. 6. 2011 18:27

Ahojky všichni na školičce,KOukáme na krásné fotky, které se vám moc povedli.Elišce kelišce Horákoví posíláme velkou Pusinku ROdina Horákova + Teta Květa.:))

Pavlína Horáková - Školanda

6. 6. 2011 17:50

Ahojky všichni na školičce,KOukáme na krásné fotky, které se vám moc povedli.Elišce kelišce Horákoví posílá ROdina Horákova + Teta Květa.:))*

Gabriela Eisenmann - školanda

6. 6. 2011 16:12

Ahoj všichni,hezký i když deštivý pozdrav z Březové posílají Gábina a Beny.Fotky moc potěšily, ale stejně jsme v noci nespali.Všem pusu a Andulce největší,papa

Simona Wahlichová - Školanda

6. 6. 2011 15:05

Hezké prožití školandy hodně pozdravů krásně si to užijte také Vám závidím. Ahoj Simča w.

Míša Knířová - Školanda

6. 6. 2011 14:38

Krásný deštivý pozdrav z knihovny Vám všem posílá Míša. Moc vám závidím. Ahoj a užijte si to!

Vendula Hoffmanová - školanda

6. 6. 2011 14:07

I já se připojuji s poděkováním za fotečky ze školandy, určitě potěší, a co si budem povídat, i uklidní všechny rodiče :-) Mně vyloudily úsměv na tváři. Tak ať se ty mraky vyprší dnes, aby jste si všichni zbytek školandy užili bez sušení oblečení a v pohodě. Ochránkyním našich ratolestí přeji pevné nervy a dětem posílám moc pozdravů a pusinek - za všechny rodiče děkuji.

Blanka Čtvrtečková - Školanda

6. 6. 2011 13:23

Zdravím všechny děti a paní učitelky na školandu a zároveň děkuji za hezké fotky.Dnes na Březové prší,tak doufám,že k Vám to nedorazí a užijete si slunečné dny.Paním učitelkám přeji pevné nervy a vše v pohodě,jelikož vím,co je to mít na školandě"pytel blešek".Dětem posílám štípanou pusinku.

Lenka Fialová - Školanda

6. 6. 2011 10:44

Všechny děti i pani učitelky moc zdravím a děkuji za krásné fotečky. Je vidět, že si to tam užíváte. Posílám hlavně hodně sluníčka (i když tady ho právě teď moc není).

Andrea Škivrová - Školanda

6. 6. 2011 9:50

Zdravím na školandu, snad budete mít pěkné počasí bez deště a doufám, že děti budou hodné a paní učitelky to ve zdraví přežijí!
P.S. Od pána, co chová na Mariánské ovce, jsme měli info, že jste v pořádku dorazili.

Andrea Průchová - Zahradní slavnost ke dni dětí

5. 6. 2011 20:43

Děkujeme za krásné odpoledne věnované především dětem. Oslava neměla chybu, myslím, že k tomu přispělo i krásné "objednané" počasí. Na své si přišli určitě i rodiče, protože o děti bylo do poslední chvilky velmi dobře postatráno. Ještě jednou velké díky a do budoucna spoustu dalších podobných oslav.

Jitka Hornerová - Re: Zahradní slavnost ke dni dětí

6. 6. 2011 1:03

Samozřejmně jsme rádi, že Zahradní slavnost byla příjemným odpolednem nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Vždycky nás potěší kladná odezva z ad rodičů. je to pro nás zpětná vazba, že naše úsilí má smysl. Jitka H :-))

Jitka Hornerová - Pozdrav ze školandy

5. 6. 2011 21:52

Ahoj všichni, zdravíme ze školandy. Dnešní den proběhl docela v poho, akorát Eliška chviličku smutnila, ale už venku byla jako obvykle vzorná pomocnice. Teď už jsou všichni v pelechu. Ještě se sem tam ozve dupot, šeptání a smích. Ještě před chvílí jsem slyšela: Holky? Milujete nás všechny?" Tak i vám přejeme krásnou noc bez dětí. Jitka :-)

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:55

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Lenka Fialová - Škola v přírodě

5. 6. 2011 20:54

Přeji p. učitelkám i všem dětem krásný a pokud to půjde tak sluníčkový pobyt na škole v přírodě. Všichni si to tam krásně užijte. Těšíme se na fotečky a vyprávění.

Andrea Škivrová - Zahradní slavnost

4. 6. 2011 13:22

Velké poděkování všem, kdo se podíleli na organizaci zahradní slavnosti ke Dni dětí. Moc se povedla a dětem se líbila. Byla super!!!!

Volfová - Pochvala za dobrou práci

16. 5. 2011 14:38

musím moc pochválit Vaše internetové stránky!!!Přestože už jsem důchodkyně a děti u Vás nemám,ale ráda se dívám na stánky města Březové,pracovala jsem ve školní jídelně téměř 30 let,a prohlížím si stránky školy a tak jsem zjistila,že i u Vás se tomu někdo opravdu věnuje.Chválím moc!!!Ještě aby si to prohlížely i rodiče,je tady pro ně mnoho zajímavostí.E.Volfová