Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka :-)) - Školanda

11. 6. 2012 0:38

Tak první den jsme zvládli všichni úspěšně. První večeře, první procházka a u některých i první noc bez rodičů. Ale všude je klid jako v kostele, všichni chrupou. Tak všem rodičům přeji dobrou noc :-o. Jitka

Andrea Průchová - Poděkování

12. 6. 2011 20:39

Také bych se ráda připojila s velkým poděkováním celému týmu náhradních maminek. U nás se také projevilo ohromné nadšení a největším zážitkem prý byla horolezecká stěna. A myslím, že za všechny rodiče mohu napsat: Děkujeme za péči, která byla našim dětem poskytnuta, za zprávičky z místa dění a za perfektní výběr místa pobytu. ;o) A za nás: Škoda, že už to byla naše poslední škola v přírodě. :(

Blanka Čtvrtečková - Poděkování

12. 6. 2011 10:41

Ještě jednou bych chtěla všem učitelkám poděkovat za to,jak se o naše "drobečky" staraly celý týden.Terezka s nadšením vyprávěla zážitky.Děkuji také za vzorně složený kufr,nic nám nechybí.Ještě jednou velký dík a doufám,že jste alespoň trošku odpočaté.

Miluš Hamplová - škola v přírodě

8. 6. 2011 14:08

Ahoj Eliško pěkný pozdrav z domova ti posíláme já Markéta a strejda Jirka. Doufám že se ti tam líbí. Fotky máte pěkné. Tak se opatruj ahoj pusu posíláme.

111111111111111111111_ - Re: škola v přírodě

9. 6. 2011 13:55

p.Miluše Hamplova na školandě je i Kamča Andulka a Terezka!!!!

.. - Re: Re: škola v přírodě

9. 6. 2011 23:14

Jméno by Nebylo..? :))

Blanka Čtvrtečková - Re: Re: Re: škola v přírodě

10. 6. 2011 8:40

Nevím,kdo napsal ten vzkaz,ale prosím vás nechcete si to vyřizovat mimo počítač!!!!Jsou tu pěkné vzkazy pro děti a vy si zde vyřizujete nesmyslné vkazy, na které není nikdo zvědavý.

Jitka :-) - Pozdrav ze ŠP

9. 6. 2011 22:19

Posíláme poslední pozdrav. dnešní den byl tak trochu sváteční - děti za odměnu, že školandu zvládly, dostali zmrzlinový pohár a odpoledne se vydaly na hledání pokladu. Přimlouvala bych se za malou odměnu pro každého, jelikož všichni byli naprosto super a moc se ve všem snažili. Nás dnes čekalo velké balení - takže pokud se zítra ve vašem kufru objeví něco, co není vaše, buďte nad věcí - i učitelka je jenom člověk. Děkujeme za všechny vzkazy, které nás zahřály u srdíčka a utvrdily nás v tom, že tohle je správná cesta a má smysl, že jsme přinesly trochu klidu, že je o vaše ratolesti postaráno. Tak nezapomeňte - zítra vám je všechny přivezeme kolem 15,00. S sebou k autobusu zásobu pusinek a mazlení. Jitka :-)

Milan Fiala - čau bráško

9. 6. 2011 20:27

Ahoj Marečku, už se na tebe těším, až zítra přijedeš. Budeš mi všechno vyprávět jo. Tak se naposledy vyspi a zítra hajdy domů.

David Horák - Pro Elišku Horákovou

9. 6. 2011 20:10

Ahoj Prcku, Koukal jsem na fotky, jseš dobrá že jsi vylezla takle vysoko, já bych tam nevylezl..:D Už se jen jednou Vyspinkáš a zítra konečně Domu..:)) Těším se na Tebe..:)) Posílám Pusu...:*

Zuzka Hynková - pro Elišku

9. 6. 2011 18:15

Ahoj Elí, sem koukala jak lezeš po stěně, to ses nebála tak vysoko? :) mamka s tátou jsou ted u nás a Belina mi zase vzala botu :D už se ti to krátí, tak se na tebe těšíme :)) pozravuje i Kačenka s Tomáškem :)

Petra Kaprová - Poslední pozdrav z domova

9. 6. 2011 17:07

Zasíláme poslední pozdrav všem dětem a p. učitelkám, pusu Adámkovi Škivrovi. Už se Vám to krátí. Těšíme se na Vaše vyprávění. Fotky jsou skvělé. Mamka, děda Viktor, teta Petra, Terezka, strejda Pepa.
P.S. Paní učitelky by si zasloužily po návratu lázně.

Honzík Hodek - pozdrav na školandu

9. 6. 2011 16:20

Ahoj Marečku, pozdrav z Březový ti posílá Honzík, teta Jana, strejda Honza a Bobíšek

Majnekovi - Pozdrávek z domova

9. 6. 2011 15:02

Ahoj Marečku, podle fotek si to tam krásně s dětma užíváš! To je moc fajn. Už se těšíme až nám budeš vše vyprávět. Přejeme vám do konce pobytu krásné počasí a ještě spoustu zážitků. Paním učitelkám moc děkuju. (jistě víte za co). Šťastný návrat domů, hodně pozdravů všem a pusinku Marečkovi.

Kristýnka Průchová - Pozdrav ;))

9. 6. 2011 14:46

Ahojte dětičky, doufám, že se vám na školandě moooc líbí ;) Markétce posílám velkou pusinku :* Markét, pozdravuj kamarádky ;)) a ještě si to tam užij ;)) Těším se na Tebe, až mi budeš vyprávět ;)) Pá, pá :)) Ps : Markétko, tatínek si tě v pátek u školky vyzvedne ;)) Tak se těš :))

Lenka Fialová - poděkování

9. 6. 2011 14:26

Posílám velké poděkování p.učitelkám!!!!! A určitě za všechny rodiče. To,co jste za ten týden pro naše dětičky udělaly, to je nádhera. Na všech fotkách jsou usměvavé a spokojené. Některé jsou na školandě a delší dobu bez rodičů poprvé a vy jste jim ten "křest" nádherně zpříjemnili. Věřím, že všechny dětičky budou na ty dny vzpomínat v dobrém a nám určitě z jejich štěbetání a zážitků půjde zítra hlava kolem. Jitko, Libuško, Vlasto moc děkujeme a zítra se těšíme. Marečkovi a všem dětem letí pusinka

Simona Wahlichová - VŠEM

9. 6. 2011 13:09

Ahojky všichni,tak už se Vám to krátí.Doufámže si odnesete krásné zážitky,těším se na vaše vyprávění co jste vše zažili.Vychutnejte si poslední den a noc moc se na Vás těšíme. Michalce koukám očíčko už v pohodě ahojky zítra u autobusu mamina,tatka,Verča a Eliška.

Pavlina Horáková - Šikulky

9. 6. 2011 11:39

Ahoj dětičky fotky jsou nádherné máte velkou odvahu. Elišce posíláme velikou pusu.Už se nám moc moc a moc stýská.

Blanka Čtvrtecková - Čtvrteční pozdrav

9. 6. 2011 10:42

Krásný pozdrav ze slunečné Březové posílají Čtvrťáci(Blanka,Petr,Daník a Jimmy).Ještě jeden den a už jste doma a p.učitelky budou mít zasloužený odpočinek.Každý den dopoledne zapínám počítač(normálně to nedělám) a "hltám" každou fotečku a vzkazy.Moc Vám děkuji za přiblížení školandy.Tak si ten zbytek krásně užijte a doufám,že i počasí vydrží.Terezce velikánskou pusinku a všem dětem pozdrav.Pa zítra.

Škivra Eduard,Hroznětín - Pozdravy a poděkování

9. 6. 2011 8:36

Hezký pozdrav Adámkovi Škivrovi posílají babička a děda z Hroznětína. Pozdrav rovněž všem dětem a pani učitelkám.Pani učitelkám navíc i obdiv a pokonu s jakým nadšením připravují zábavu pro děti a prezentaci na webu pro rodiče zveřejněním fotek a zpráv o dění na školandě.Moc velký dík.