Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Piklíci - Ahóóóóóóóóóóóój :-)))))))))))))))))))))))))))

12. 6. 2012 21:19

Přejeme krásnou a klidnou noc, snad děti po těch všech dnešních zážitcích nebudou mít divoké sny. Diky za fotečky, jsou nádherné a je vidět, že si to pořádně užíváte :-))) tak trochu závidíme :-)))))).Díky moc Vám všem za péči o naše drobečky!!!!!!!!!!!!!
Moc pozdravů, sluníčka a pusinek všem dětem největší mojí kočičce. Dobrou noc Soňa

Sinkuláci - Pozdrav

12. 6. 2012 21:13

Ahojky školanďáci,moc pozdravů posílají sinkuláci.Ty fotky,to je nádhera,moc závidíme,hned by jsme jeli taky. Velikánský dík p.učitelkám,dětičky jsou opravdu šťastný.Pusinky Kamilce a Terezce. Pa pa :-)))

BROŽÁCI - Pozdrav

12. 6. 2012 20:49

Zdravíme všechny,koukáme,že toto je fakt SUPER školanda ,na kterou děti jen tak nezapomenou.Díky všem co se o ně tak krásně starají a Brožáčkovi posíláme moc pusinek-mamka,taťka a Pepa

Ohníci - Pac a pusu

12. 6. 2012 19:56

Krásný pozdrav z Březové tam do dáli všem. Přejeme spousty legrace, zábavy, hezké počasí, dobré jídlo a živé děti...Jiříkovi to v té posteli sluší. Je vidět, že děti jsou spokojené a nic jim neschází. Jiříku moc a moc pusinek posílá maminka, Adámek a Martin ...pac od Oggího

Jitka :-)) - Úterní zprávičky

12. 6. 2012 19:17

Dnešní den byl opravdu plný zážitků. Ráno jsme s dětmi zdobily skřítkovské šátečky a po obědě nás busík odvezl na Plešivec do lanového centra. Musím uznat, že počasí nám přálo a děti si veškeré aktivity vyzkoušely s obrovským elánem. Někteří překonaly sami sebe a předvedly hodně statečnosti. Lanové dráhy jsou až kolem tří metrů nad zemí. Skákání na velké trampolíně se líbilo snad všem. Ani jsem všechno nestačila vyfotit. Ještě si děti vyzkoušely lukostřelbu. Nemohla chybět návštěva rozhledny - tam už mi došly baterky a foťák byl K.O. Ještě nás čekala poměrně náročná cesta zpátky po svých. A jestli si myslíte, že děti jsou unavené a leží v posteli, tak ani náhodou. Běhají na zahradě před Lesankou a hrají fotbal. Nechápu

Jitka :-)) - Lanové centrum - dotaz

11. 6. 2012 13:41

Zdravím všechny rodiče, máme možnost je s dětmi do lanového centra na Plešivci http://www.plesivec.eu/atrakce/detsky-lanovy-park . Vypadá to úžasně, ale samozřejmě to něco stojí. Tak trochu sonduji, jestli budete ochotní po školandě doplatit návštěvu centra max. 99,-Kč za dítě.

Incédyová - Re: Lanové centrum - dotaz

12. 6. 2012 9:05

Také souhlasíme s lanovým centrem, at si Kubík odnese co nejvice zážitků. Doufáme že Kubík papá doma s tím má problémy tak posíláme pusinky, a paním učitelkám díky :)

Incédyová - Re: Lanové centrum - dotaz

12. 6. 2012 9:05

Také souhlasíme s lanovým centrem, at si Kubík odnese co nejvice zážitků. Doufáme že Kubík papá doma s tím má problémy tak posíláme pusinky, a paním učitelkám díky :)

Kateřina Chadtová - Re: Lanové centrum - dotaz

11. 6. 2012 14:43

SOUHLAS

Šárka Šafnerová - Re: Lanové centrum - dotaz

11. 6. 2012 17:12

Souhlas, jsem zvědavá , co Viky na to?

Vendula Hoffmanová - Souhlas

12. 6. 2012 7:20

Dobré ráno všem, předem jen že za Lukyho Hoffmánka souhlasíme s lanovým centrem - určitě se vyblbne. Jinak Lukymu posíláme moc pusinek, myslíme na něj a děkujeme za fotečky, určitě si to všichni užívají, Vám přejeme pevné nervíky na ty naše lumpíky :-). Ještě Hoffíkovi, že má v tašce s mráčkem věci do deště.... přejeme další hezký den, snad Vám bude sluníčko svítit víc než tady - je tu pod mrakem. V.

Kateřina Chadtová - Dobrou noc

12. 6. 2012 0:29

Děkujeme za další fotečky!!!! Je vidět, že děti jsou spokojené:-) i ten náš Ondřej:-)))
Krásnou dobrou noc a hezké probuzení do úterního rána a hlavně moře sluníčka.

Čtvrtečkovi - Pozdrav

11. 6. 2012 22:11

Moc pusinek Terezce a Kamilce,zdravíme p.učitelky a přejeme hodně sluníčka do dalších dnů. S lanovou dráhou souhlasíme,pořádně si to užijte :-)

Sinkulaci - Dobrou noc

11. 6. 2012 21:24

Krásnou,klidnou,dobrou noc. Moc děkujeme p. učitelkám,jde vidět,že jsou děti hodně spokojený.Posíláme moc,moc pusinek Kamilce a Terezce. Pa pa. Lanové centrum-URČITĚ souhlasíme.Kamča to miluje.

Piklíci - Zravíme na školandu

11. 6. 2012 20:43

Moc díky za fotečky a info. S Plešivcem souhlasíme, vypadá to krásně, určitě si to moc užijete. Posíláme mnoho pozdravů a hlavně sluníčka. Moc moc pozdravujeme naší kočičku a posíláme pusinky, snad bude v pohodě a hlavně si to užije. :-))))))))))))))))))))

Huskova Martina - Dobrou noc

11. 6. 2012 20:41

Všem přejeme dobrou noc a pusinku dětem, ať se jim něco hezkého zdá, Posíláme velikánský pytel sluníčka aby vás už ten déšť nezlobil. Vojtíškovi štípanou pusu a pozdrav od brášky. Mějte se fajn. Fotky jsou hezké, je vidět, že jsou všichni spokojený. Hezký a klidný večer pro paní učitelky.

Jitka :-)) - Druhý den na školandě

11. 6. 2012 20:08

Další den máme za sebou. Počasí si s námi vyhrálo. Ráno krásně svítilo :-) a odpoledne nás prohnal déšť :-(. Ale dětem to evidentně nevadí. V lese děti pojmenovávaly stromy, které znaly a odpoledne jsme se začaly učit "Skřítkovou písničku". Ondrášek je dávno bez slziček. Lukášek V., Renda i Kubík B. nás mile překvapují, jak jsou v pohodě. Vikinka baští v rámci svých sil - dnes k večeři byla rajská s těstovinami a byla velká pochvala. Martínek P. se ohromně drží. Fotečky by měly být dnes na webu - určitě se zasmějete. :-)).

Brožovi - Pozdrav a souhlas

11. 6. 2012 20:05

Dobrý večer,zdravíme Vás všechny ,snad byl dnešek jediným dnem kdy pršelo ,od zítřka přejem jen sluníčko.S lanovou dráhou souhlasíme a Vojtíškovi Brožáčkovi posíláme velkou pusu

Andulka E. - pozdrav

11. 6. 2012 19:39

Zdravím všechny kamarády a kamarádky na školandu,určitě se máte dobře, já jsem s mamkou doma a balíme,pusu Terce a Kamče,užijte si to,papa Andulka

Husková Martina - Pozdrav na ŠP

11. 6. 2012 16:34

Všem hezké odpoledne, i když u nás plačtivé. S lanovým centrem souhlasíme. Vojtíškovi Novákovi posíláme velikou pusinku a všem pozdrav z Březové. Paní učitelky držte se :-)