Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka :-)) - Poslední zprávičky

14. 6. 2012 21:44

Kdybych použila slova klasika "chči** a chči**", ale i přesto jsme si užili poslední den i s hledáním pokladu. Ráno jsme absolutně nestíhali snídani na 8,0O - všichni ještě spali. Děti i p. učitelky :-o . Odpoledne trochu ustál déšť a my se mohli vydat na cestu za pokladem. Všechny otázky a úkoly byly splněny a na děti čekala sladká odměna a překvapení . Nám nastává velké balení. Asi se už opakuji, ale pokud najdete v kufru něco, co nebude vaše - i na nás už doléhá únava a chybička se občas vloudí. Moc děkujeme za vaše zprávy a slova chvály. Snad jsme vám alespoň trochu ulehčili stýskání a strach o děti, když jste si mohli přečíst a podívat se, jak se mají a co dělají. VŠECHNY DĚTI BYLY ÚŽASNÉ a moc se snažily. Přimlouvala bych se za nějakou malou odměnu. Tak ahoj zítra kolem 15.00.

Tanclovi - pozdrav dětem

14. 6. 2012 19:48

Tak i my přejeme hezký zbytek pobytu na školandě,Vojtíškovi posíláme pusinku na dobrou noc,aby se hezky vyspal a pani učitelkám poděkování.

Huskova Martina - Poslední pozdrav na ŠP

14. 6. 2012 19:45

Hezký večer všem, tak a je to, poslední večer a je konec. Určitě se nikomu nechce domů. Tolik zážitků a dobrodružství. Přejeme krásnou poslední noc, hezké sny. Paní učitelkám veliké poděkování za péči kterou našim dětičkám poskytovali a poskytují. Vojtíškovi N. posíláme pořádnou pusinku, máme tě rádi a už se strašně těšíme na zítřek až přijedete. Zítra si ještě užijte poslední hodiny na ŠP a pak už tradá domů. Budeme se těšit. Díky za všechno a zítra AHOJ.

Piklíci - Krásnou poslední noc

14. 6. 2012 19:18

Ahoj všem, přejeme poslední krásnou a klidnou noc, ať se Vám něco krásného zdá. Velkou pusinku naší kočičce, je to šikula jak to bravůrně zvládnul. Už se moc těšíme až se uvidíme. Nemůžeme se dočkat. Díky p. učitelkám za velikánskou péči. Ahóóóóóóóóój zítra.

tomaskovi :o)) - pozdrav na sp

14. 6. 2012 18:12

Zdravime vsechny na skolande a hlavne naseho Kubicka posilame mu velikou pusinku. Uz se na tebe moc tesime.

Kateřina Chadtová - PODĚKOVÁNÍ

14. 6. 2012 17:44

Posílám poslední pozdrav na školadnu, už se tě Ondrášku nemůžeme dočkat:-)))) to nezvyklé ticho mi najednou stráááášně vadilo:-)))))
Paním učitelkám velice děkuji za péči, program a prostě vše, co pro naše lumpíky dělaly!
VELIKÉ DÍÍÍKY!!!!!!!!!

Vendula Hoffmanová - Ahoj

14. 6. 2012 7:44

Ahoj všem na Mariánskou, moc pozdravů a pusinek všem A Lukymu jednu štípanou. Těšíme se na tebe, tak si ještě ten poslední den užij, hlavně ať Vám neprší. Mám tě moc ráda. papa

Brožovi - Hezký den

14. 6. 2012 5:47

Posíláme všem hezký pozdrav a hlavně našemu Vojtíškovi na kterého se těšíme.

Jitka :-)) - Středeční zprávičky

13. 6. 2012 23:19

Zdravíme všechny. Dneska byl opravdu propršený den, takže velká improvizace. Dopoledne jsme si pohráli a odpoledne na chvíli byli v lese. Večer nás čekala stezka odvahy. Děti prošly objektem až do sklepa a v některých byla malá dušička, ale odvážně si došly pro tetovačku. Snad zítra už budeme moci vyrazit ven. Přejeme všem strašidelnou noc a užijte si poslední večery bez dětí. Za chvíli vám je přivezeme.

Piklíci - Krásnou dobrou noc

13. 6. 2012 23:07

Přejeme další krásnou a klidnou noc. Už se nám to láme a brzy se uvidíme. Děkujeme za pozdrav, udělal nám velikánskou radost. Martínkovi velikánskou pusinku už se nemůžeme dočkat, až bude doma :-))))))))))))))))))))). Díky za opatrování a přejeme na zbytek ŠP krásné počasí, moře sluníčka a hodně krásných zážitků ahóóóóóój

Blanka Čtvrtečková - Velikánský pozdrav

13. 6. 2012 19:59

Velikánský pozdrav z Březové konečně přejí i Čtvrtáci.Klávesnice se konečně umoudřila a tak můžu i já poděkovat všem,kteří se starají o naše dětičky.Fotky jsou nádherné,každý den hltám jednu po druhé a těším se,kdy budou další.Terezce a Kamilce posílám velikáááááááááááááááááánslou pusinku a všem pozdrav a krásnou dobrou noc.Přeji na zbytek školandy mnoho sluníčka a jen a jen pohodové dny.Pa

Simona Wahlichová - pro všechny

13. 6. 2012 19:42

zdravíme paní učitelky i děti moc pozdravů z Březové od rodiny Wahlichů . Přejeme Vám krásné počasíčko, spoustu soutěžních her a radovánek .Paním učitelkám posíláme velké dík za to že se starají o naše ratolesti .Michalce W. posíláme velkou pusu . :D

Husková Martina - Pozdrav na školandu

13. 6. 2012 19:26

Hezký večer všem na školandě, tak se vám to pomalu blíží ke konci a myslím, že se nikomu nebude chtít domů. Moc děkujeme za nádherné fotky a informace o našich ratolestech. Všem posíláme moc pozdravů a Vojtíškovi N. velikánskou pusinku, máme tě rádi. Paní učitelkám klidný a ničím nenarušený zbytek školandy. Užívejte poslední dny a od nás posíláme největší balík sluníčka. Mějte se všichni moc fajn, dobrou noc a hezké sny.

Marek Fiala - Ahoooj

13. 6. 2012 16:27

Ahoj kamarádi,koukal jsem na fotky a jsou moc pěkné. Ve škole už na školandu nejezdíme. Posílám všem dětem velký pozdrav. Školák Mareček Fiala

p. učitelka Jitka - Re: Ahoooj

13. 6. 2012 17:56

Děkujeme Marečku za pozdrav a přejeme krásné vysvědčení a hodně zajímavých zážitků o nadcházejících prázdninách. Kamarádi ze školky a paní učitelky

Vendula Hoffmanová - pozdrav

13. 6. 2012 14:57

Hezký den všem na školandu, alespoň kratičký pozdrav, moc pusinek Lukymu Hoffmánkovi, myslíme na tebe ty náš šmudlíku. Velké poděkování "náhradním maminkám" za péči a trpělivost s těma našema kvítkama. V.

Incédyová - pozdrav

13. 6. 2012 12:15

zdravíme školandu fotečky jsou nádherné děkujeme za ty zážitky :) a deti ty se neutahaji snad nikdy rodiče by už byly mrtvý :) Posíláme pusinky Kubíčkovy Tatka mamka pavlíček Lillinka a Mijunka :-** muck

Kateřina Chadtová - :-))))))

13. 6. 2012 0:54

Zdravím na školandu:-) Fotky z lanového centra jsou božské!!!! Moc děkujeme!!!!!!
Asi bych byla jako Viktorka a zůstala pouze u trampolíny:-) a co vy paní učitelky???? Nezkoušela některá z vás lanovou dráhu:-)
Všechny děti jsou velikááánské šikulky!!!!!
Našemu Ondráškovi posíláme moc pusinek......sladké sny všem dětičkám, dobrou:-)

Jitka :-) - Re: :-))))))

13. 6. 2012 7:42

Tak my jsme si vyzkoušeli jenom lukostřelbu. Mám pocit, že u lanové dráhy pro dospěláky by se mi zamlžilo před očima. Ale musím uznat, že je to dobrý tip na celodenní výlet pro celou rodinu, protože každý si určitě něco vybere.
Děkujeme všem za příspěvky do návštěvní knihy.

Šárka Šafnerová - pozdrav

12. 6. 2012 21:37

Také zdravíme, děti si to užili parádně, naše Vikča asi obsadila jen trampolínu - ale určitě mají parádní zážitky. :-) Přejeme klidnou noc a na zbytek školandy hezké počasí!!!! Ještě jednou díky za info a fotky - je to moc fajn! Posíláme moc pusinek Viktorce a jednu extra od Štěpánka :-)