Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

babinka Chadtová - Pozdrav na ŠP

21. 5. 2013 17:31

Posíláme mnoho pozdravů, nejen našemu Ondráškovi, ale i ostatním dětičkám a paním učitelkám, kterým bych chtěla moc poděkovat, že se o ty naše prcky tak vzorně starají a informují nás o tom, jak si vedou na ŠP. Fotky jsou moc krásné!
Pusinky Ondráškovi babinka a děda:-)
PS: těšíme se na ten slíbený výlet

Aneta Onodyová - Pozdrav z domova

21. 5. 2013 8:50

Posíláme krásný pozdrav, moc děkujeme za fotečky, které potěší. Jsme rádi, že se dětičkám líbí.
Přejeme krásné počasí a pohodu. Natálce posíláme moc pusinek a máme jí moc rádi :-) Babička a Anetka

Jitka H. - Pondělní zprávičky

20. 5. 2013 21:00

Ráno budíček už v 6,00, musím říct, že některé děti jsou opravdu ranní ptáčata :-). Celý den na nás vykukovalo sluníčko, takže poměrně pěkný den. V les si děti stavěly domečky a kluci parádní bungr. Už máme i první odřená kolena - Kubík T. a Ráďa - ale kluci byli stateční a za chvíli řádili na trampolíně. K obědu byla rajská, měli jsme boule za ušima i Vikinka. Děti baští poměrně dobře. Dneskabylo velké sprchování a už je všude klid ;-). Pěkně jsme je utahali.

Soprovi - pozdrav z domova

20. 5. 2013 18:13

krásný pozdrav, fotečky jsou super-těšíme se na další, všem Vám děkujeme za to, že můžeme juknout na mrňousky, jak se jim daří :-)
Přejeme krásné počasíčko a Vanessce spoustu pusinek, mamka a taťka a Jennifer

Ohnici - Mnoho mnoho pozdravů

20. 5. 2013 15:55

Krásný pozdrav Vám všem, přejeme to nejideálnější počasíčko pro Vás a mnoho zábavy. Jiříkovi pusinky a pozdraveníčko, na fotečkách se hezky culí. Díky za fotky a jen tak dál....s úsměvem a chutí.....pa mamínek, Adámek a Martin.

Šárka Šafnerová - pozdrav

20. 5. 2013 14:42

Posíláme pozdravy a těšíme se na dalčí fotky :-) Snad Vás moc nepotrápí déšť. A doufáme, že Viktorka občas něco sní. Pozdrav všem a pusinky Viktorce.

Jaromíra Soprová - Pozdrav a poděkování za krásné fotečky

20. 5. 2013 11:18

Děkujeme za super fotečky a moc Vás všechny zdravíme. Naší Vanessce posíláme velikou pusinku a přejeme Vám Všem hodně sluníčka. Babi a děda Soprovi

Marie Pitrova - Pozdrav na školandu

20. 5. 2013 10:59

Dobry den, posilame pozdrav a pusinky našemu Ondrankovi.Babi a děda Pitrovi.

Incédyová Dagmar - Poděkování a pozdrav

20. 5. 2013 7:53

Děkujeme za krásné fotečky dětičky vypadají moc spokojeně posíláme pusinky všem Incedákům :)

K.Chadtová - DOBROU NOC:-)

19. 5. 2013 22:24

Také se připojuji k poděkování za fotky, které moc potěily! Koukala jsem, že Ondrášek sedí u stolečku s Vanesskou, tak to musí být přešťastný:)
Všem krásnou dobrou noc :-)

Havlíci - Poděkování za milé info.

19. 5. 2013 21:08

Děkujeme za krásné fotečky,potěšily.I Vám přejeme klidnou a dobrou noc :-)

Jitka H. - Nedělní zprávy ze šp

19. 5. 2013 20:43

První pozdrav ze školandy. Cestu autobusem jsme zvládli bez ztráty kytičky. Abych uklidnila maminky, tak během cesty zmizely všechny slzy. K večeři byly francouzké brambory a dětem moc chutnaly. František, Ráďa, Luky i Matýsek si došli ještě pro přídavek. Ze hřiště nás vyhnal déšť a prší doteď. Děti jsou už v postelích, sem tam se ozve chichotání. Tak všem dobrou a klidnou noc. :-))

Petra - Poděkování

12. 3. 2013 10:56

Moc děkuji za přijetí naší Sašky k vám do školky. Jsme úplně nadšení. Učitelky, včetně kuchařky :), jsou nejlepší, které jsme si mohli přát a malá je u vás hrozně šťastná.

Čtvrťáci - Dobrou noc

14. 6. 2012 21:49

Ahoj naši výletníci.Tak se vám to krátí a tak všem přeji krásnou a klidnou poslední noc.Už se moc těšíme,až nám budete vyprávět zážitky.Posíláme štípanou pusinku Terezce a Kamilce.Už se nemůžu dočkat zítřka.Připravím si velikánský kapesník.U nás v rodině jsou ty slzičky běžný.Paní učitelky.Vám veliké díky za veškerou lásku a péči,kterou věnujete našim "ZLATÍČKůM" nejenom na ŠP,ale i ve školce.Děkujeme a zítra nashledanou.Krásnou dobrou noc.

Jitka :-)) - Poslední zprávičky

14. 6. 2012 21:44

Kdybych použila slova klasika "chči** a chči**", ale i přesto jsme si užili poslední den i s hledáním pokladu. Ráno jsme absolutně nestíhali snídani na 8,0O - všichni ještě spali. Děti i p. učitelky :-o . Odpoledne trochu ustál déšť a my se mohli vydat na cestu za pokladem. Všechny otázky a úkoly byly splněny a na děti čekala sladká odměna a překvapení . Nám nastává velké balení. Asi se už opakuji, ale pokud najdete v kufru něco, co nebude vaše - i na nás už doléhá únava a chybička se občas vloudí. Moc děkujeme za vaše zprávy a slova chvály. Snad jsme vám alespoň trochu ulehčili stýskání a strach o děti, když jste si mohli přečíst a podívat se, jak se mají a co dělají. VŠECHNY DĚTI BYLY ÚŽASNÉ a moc se snažily. Přimlouvala bych se za nějakou malou odměnu. Tak ahoj zítra kolem 15.00.

Tanclovi - pozdrav dětem

14. 6. 2012 19:48

Tak i my přejeme hezký zbytek pobytu na školandě,Vojtíškovi posíláme pusinku na dobrou noc,aby se hezky vyspal a pani učitelkám poděkování.

Huskova Martina - Poslední pozdrav na ŠP

14. 6. 2012 19:45

Hezký večer všem, tak a je to, poslední večer a je konec. Určitě se nikomu nechce domů. Tolik zážitků a dobrodružství. Přejeme krásnou poslední noc, hezké sny. Paní učitelkám veliké poděkování za péči kterou našim dětičkám poskytovali a poskytují. Vojtíškovi N. posíláme pořádnou pusinku, máme tě rádi a už se strašně těšíme na zítřek až přijedete. Zítra si ještě užijte poslední hodiny na ŠP a pak už tradá domů. Budeme se těšit. Díky za všechno a zítra AHOJ.

Piklíci - Krásnou poslední noc

14. 6. 2012 19:18

Ahoj všem, přejeme poslední krásnou a klidnou noc, ať se Vám něco krásného zdá. Velkou pusinku naší kočičce, je to šikula jak to bravůrně zvládnul. Už se moc těšíme až se uvidíme. Nemůžeme se dočkat. Díky p. učitelkám za velikánskou péči. Ahóóóóóóóóój zítra.

tomaskovi :o)) - pozdrav na sp

14. 6. 2012 18:12

Zdravime vsechny na skolande a hlavne naseho Kubicka posilame mu velikou pusinku. Uz se na tebe moc tesime.

Kateřina Chadtová - PODĚKOVÁNÍ

14. 6. 2012 17:44

Posílám poslední pozdrav na školadnu, už se tě Ondrášku nemůžeme dočkat:-)))) to nezvyklé ticho mi najednou stráááášně vadilo:-)))))
Paním učitelkám velice děkuji za péči, program a prostě vše, co pro naše lumpíky dělaly!
VELIKÉ DÍÍÍKY!!!!!!!!!