Jdi na obsah Jdi na menu

Těšíme se na vaše příspěvky
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ohníci - Poklesla nám čelist

22. 5. 2013 20:30

Krásný den a příjemný večer, koukám na fotky a nemám komentář. Poklesla čelist jak jsou děti usměvavé, spokojené a v pohodě. Prostě je vidět že se mají super. Hned bych měnila...pár dní oddechu i pro maminky.....Moc díky Všem a krásný zbytek školandy.....co více psát??? Samozřejmě pusinky a pusinky a pusinky

dagmar Incédyová - pusinky

22. 5. 2013 20:22

Posíláme mooc pusinek a těšíme se za dva dny na kubíčka...snad budete mit poslední dny hezčí počasí :-****

Pavel Incedy - Ahoj vsichny

22. 5. 2013 18:01

Ahoj pozdravuju všechny děti na škole v přírodě

Husková Martina - Velký pozdrav na školandu

21. 5. 2013 20:23

Všem účastníkům školandy posíláme pozdrav z Březové. Moc děkujeme za krásné fotečky, je vidět, že jsou děti spokojené. Všem paní učitelkám velké poděkování za starostlivost a péči, kterou našim ratolestem věnují. Díky. Jinak vám posíláme obrovský pytel sluníčka, aby vám svítilo až do konce. Mějte se hezky a opatrujte se. Dobrou a klidnou noc, nebo hezký den, záleží kdy tuto zprávu budete číst. Pá pá.

Ohníci - Krásné usínání

21. 5. 2013 20:22

Kouzelný večer plný hezkých pohádek, spousty pusinek a velké poděkování za pozdrav ze školandy. Dnes dorazila pošta a velmi potěšila. Jiříkovi děkuji za nádherný obrázek a přejem hezké sny. Pa a pusinky od maminky a kluků. A k těm slzičkám v autobuse....vydrželo mu to tak maximálně na kruháč a to možná přeháním....víme že je fajn kluk. Tak Všem příjemný večer.

Jitka H. - Úterní zprávy

21. 5. 2013 20:07

Posíláme úterní pozdrav ze školandy. Děkujeme všem za hezké zprávy i pohledy pro paní učitelky. Měly jsme opravdu velikou radost :-)). Dnes už děti vstávaly po 7,00, takže velký úspěch. Ráno u snídaně paní učitelka Líba otevře "ordinaci v růžové zahradě" a hraje si na paní dotorku. K obědu byly ovocné knedlíky- mňam, někteří snědli dva - a to byly fakt knedle :-). Vanesska trošku smutnila, ale protože je to holka statečná a my jsme šikovné paní učitelky :-), vyloudily jsme úsměv na její tváři - viz foto. Dneska jsme šlapali opravdu dlouhou túru. My bychom si nejraději naložily nohy do heřmánku a děti skotačily na trampolíně, kluci hráli fotbal a večer všichni trsali s Dádou. U večeře se s chutí zakousli do kuřecího stehna a opět většina prázdných talířů - viz. foto. Jdeme se sprchovat a šup do potýlek. Ještě si užijte pár dní bez svých ratolesí- už se vám to krátí :-)). Jitka

babinka Chadtová - Pozdrav na ŠP

21. 5. 2013 17:31

Posíláme mnoho pozdravů, nejen našemu Ondráškovi, ale i ostatním dětičkám a paním učitelkám, kterým bych chtěla moc poděkovat, že se o ty naše prcky tak vzorně starají a informují nás o tom, jak si vedou na ŠP. Fotky jsou moc krásné!
Pusinky Ondráškovi babinka a děda:-)
PS: těšíme se na ten slíbený výlet

Aneta Onodyová - Pozdrav z domova

21. 5. 2013 8:50

Posíláme krásný pozdrav, moc děkujeme za fotečky, které potěší. Jsme rádi, že se dětičkám líbí.
Přejeme krásné počasí a pohodu. Natálce posíláme moc pusinek a máme jí moc rádi :-) Babička a Anetka

Jitka H. - Pondělní zprávičky

20. 5. 2013 21:00

Ráno budíček už v 6,00, musím říct, že některé děti jsou opravdu ranní ptáčata :-). Celý den na nás vykukovalo sluníčko, takže poměrně pěkný den. V les si děti stavěly domečky a kluci parádní bungr. Už máme i první odřená kolena - Kubík T. a Ráďa - ale kluci byli stateční a za chvíli řádili na trampolíně. K obědu byla rajská, měli jsme boule za ušima i Vikinka. Děti baští poměrně dobře. Dneskabylo velké sprchování a už je všude klid ;-). Pěkně jsme je utahali.

Soprovi - pozdrav z domova

20. 5. 2013 18:13

krásný pozdrav, fotečky jsou super-těšíme se na další, všem Vám děkujeme za to, že můžeme juknout na mrňousky, jak se jim daří :-)
Přejeme krásné počasíčko a Vanessce spoustu pusinek, mamka a taťka a Jennifer

Ohnici - Mnoho mnoho pozdravů

20. 5. 2013 15:55

Krásný pozdrav Vám všem, přejeme to nejideálnější počasíčko pro Vás a mnoho zábavy. Jiříkovi pusinky a pozdraveníčko, na fotečkách se hezky culí. Díky za fotky a jen tak dál....s úsměvem a chutí.....pa mamínek, Adámek a Martin.

Šárka Šafnerová - pozdrav

20. 5. 2013 14:42

Posíláme pozdravy a těšíme se na dalčí fotky :-) Snad Vás moc nepotrápí déšť. A doufáme, že Viktorka občas něco sní. Pozdrav všem a pusinky Viktorce.

Jaromíra Soprová - Pozdrav a poděkování za krásné fotečky

20. 5. 2013 11:18

Děkujeme za super fotečky a moc Vás všechny zdravíme. Naší Vanessce posíláme velikou pusinku a přejeme Vám Všem hodně sluníčka. Babi a děda Soprovi

Marie Pitrova - Pozdrav na školandu

20. 5. 2013 10:59

Dobry den, posilame pozdrav a pusinky našemu Ondrankovi.Babi a děda Pitrovi.

Incédyová Dagmar - Poděkování a pozdrav

20. 5. 2013 7:53

Děkujeme za krásné fotečky dětičky vypadají moc spokojeně posíláme pusinky všem Incedákům :)

K.Chadtová - DOBROU NOC:-)

19. 5. 2013 22:24

Také se připojuji k poděkování za fotky, které moc potěily! Koukala jsem, že Ondrášek sedí u stolečku s Vanesskou, tak to musí být přešťastný:)
Všem krásnou dobrou noc :-)

Havlíci - Poděkování za milé info.

19. 5. 2013 21:08

Děkujeme za krásné fotečky,potěšily.I Vám přejeme klidnou a dobrou noc :-)

Jitka H. - Nedělní zprávy ze šp

19. 5. 2013 20:43

První pozdrav ze školandy. Cestu autobusem jsme zvládli bez ztráty kytičky. Abych uklidnila maminky, tak během cesty zmizely všechny slzy. K večeři byly francouzké brambory a dětem moc chutnaly. František, Ráďa, Luky i Matýsek si došli ještě pro přídavek. Ze hřiště nás vyhnal déšť a prší doteď. Děti jsou už v postelích, sem tam se ozve chichotání. Tak všem dobrou a klidnou noc. :-))

Petra - Poděkování

12. 3. 2013 10:56

Moc děkuji za přijetí naší Sašky k vám do školky. Jsme úplně nadšení. Učitelky, včetně kuchařky :), jsou nejlepší, které jsme si mohli přát a malá je u vás hrozně šťastná.

Čtvrťáci - Dobrou noc

14. 6. 2012 21:49

Ahoj naši výletníci.Tak se vám to krátí a tak všem přeji krásnou a klidnou poslední noc.Už se moc těšíme,až nám budete vyprávět zážitky.Posíláme štípanou pusinku Terezce a Kamilce.Už se nemůžu dočkat zítřka.Připravím si velikánský kapesník.U nás v rodině jsou ty slzičky běžný.Paní učitelky.Vám veliké díky za veškerou lásku a péči,kterou věnujete našim "ZLATÍČKůM" nejenom na ŠP,ale i ve školce.Děkujeme a zítra nashledanou.Krásnou dobrou noc.